25-ciolecie wyborów samorządowych w Trzebini

Dokładnie 25 lat temu reforma samorządu terytorialnego podjęta przez parlament przywróciła demokratyczne wybory do samorządu – do rad gmin. Dziś świętujemy 25-ciolecie wyborów samorządowych w Trzebini.

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z okazji 25-ciolecia pierwszych wolnych wyborów samorządowych w Trzebini, które odbędzie się w czwartek 11 czerwca o godz. 18 w Dworze Zieleniewskich.

25 lat samorządu

Zaprosiliśmy na to niezwykłe spotkanie Burmistrzów i Radnych pierwszej kadencji samorządu trzebińskiego 1990-1994. Chcemy w ten sposób upamiętnić początki demokracji w naszym mieście.

W programie spotkania: krótka prezentacja o samorządności w Trzebini, dyskusja z radnymi oraz okolicznościowa wystawa tematyczna.

Wstęp wolny. Zapraszamy.

Oprócz spotkania w Dworze Zieleniewskich odbędzie się jeszcze Bieg Uliczny, o którym będziemy informować na bieżąco. Jednocześnie zapraszamy do udziału w rozgrywkach tenisa w dniach 3-11 czerwca br., które organizuje Uczniowski Klub Tenisowy. Zapisy na korcie w Trzebini-Sierszy przyjmuje Prezes Waldemar Zmełty.

Plakat_spotkanie_11.06.2015