Debatowano o usługach medycznych w powiatowym szpitalu

Jakość usług medycznych w Szpitalu Powiatowym w Chrzanowie, kwestia gabinetów specjalistycznych, a także programy profilaktyczne prowadzone w jednostce stały się tematem debaty zorganizowanej przez Stowarzyszenie Wspólna Trzebinia.

Gościem był Waldemar Stylo, nowy dyrektor Szpitala Powiatowego w Chrzanowie.

debata_szpital_1

Podczas blisko dwugodzinnego spotkania została zaprezentowana m.in. sylwetka nowego dyrektora. Dokonał tego Przewodniczący Stowarzyszenia Wspólna Trzebinia Tadeusz Adamczak.

– Pan Dyrektor od 1 sierpnia rozpoczął pracę w Szpitalu Powiatowym. Nie jest lekarzem, ale ma duże doświadczenie w zakresie ochrony zdrowia. Jest absolwentem Politechniki Krakowskiej oraz absolwentem Szkoły Zdrowia przy Uniwersytecie Jagiellońskim – zaprezentował postać Dyrektora Przewodniczący Tadeusz Adamczak.

debata_szpital_2

Omówiono podczas debaty także zakres usług medycznych świadczonych przez Szpital Powiatowy, a także zachęcano do wykonywania badań profilaktycznych. Dyrektor zaprezentował także terminarz oczekiwania na specjalistów w placówce, którą zarządza.

– Jeśli chodzi o pierwszą wizytę w zakresie chirurgii urazowej, jest to czerwiec 2017 roku. Jeśli natomiast pytamy o wizytę kontrolną w poradni endokrynologicznej, jest to luty 2018 roku – sygnalizował Dyrektor Waldemar Stylo.

debata_szpital_4

Dziękujemy Wszystkim, którzy znaleźli czas i zechcieli wziąć udział w debacie zorganizowanej przez Stowarzyszenie Wspólna Trzebinia. Składamy podziękowania za obecność i kierowane do naszego Gościa pytania i wnioski.

Pełne nagranie debaty znajduje się na naszym kanale na Youtube oraz zamieszczone jest poniżej: