Dyskutowaliśmy o sytuacji w Rynku


Warning: Use of undefined constant gad_content_tag_filter_replace - assumed 'gad_content_tag_filter_replace' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/prospero/wspolnatrzebinia.pl/public_html/wp-content/plugins/web-ninja-google-analytics/webninja_ga.php on line 1813

Wraz z zainteresowanymi mieszkańcami rozmawialiśmy w poniedziałek 23 listopada br. na temat sytuacji w Rynku. Poznaliśmy różne wnioski mieszkańców i przedsiębiorców, z którymi udamy się do Burmistrza Miasta.

Cieszą różne pomysły odnośnie obniżenia stawek za lokale użytkowe w gminie, propozycje kulturalne i rekreacyjne, które zdaniem zebranych powinny odbywać się na płycie Rynku.

Wnioski dotyczyły także zwiększenia miejsc postojowych w Rynku.

Inicjatywa wiceburmistrza Jarosława Okoczuka dotyczyła sprowadzenia do Trzebini zamiejscowego oddziału Starostwa Powiatowego w Chrzanowie, m.in. wydziału komunikacyjnego, geodezyjnego i architektury. Burmistrz uważa, że będąc jedną z najliczniejszych gmin w powiecie, zasługujemy na to, by w Trzebini znajdowały się ww. instytucje.

Dziękujemy Panu Krzysztofowi Cichy za zdjęcia i wszystkim zebranym za merytoryczną dyskusję.


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/prospero/wspolnatrzebinia.pl/public_html/wp-content/themes/greenchilli/single.php on line 47