Kolejne pismo do ZMGK w Chrzanowie ws. wniosków po debacie o cenie i jakości wody


Warning: Use of undefined constant gad_content_tag_filter_replace - assumed 'gad_content_tag_filter_replace' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/prospero/wspolnatrzebinia.pl/public_html/wp-content/plugins/web-ninja-google-analytics/webninja_ga.php on line 1813

Z powodu braku odpowiedzi od Związku Międzygminnego “Gospodarka Komunalna” w Chrzanowie, które zostało wystosowane po grudniowej debacie o stanie i jakości wody w gminie, Stowarzyszenie ponownie złożyło w siedzibie Związku pismo o odpowiedź na zgłoszone wcześniej wnioski.

Pismo z grudnia ub.r. (tutaj) zawierało najważniejsze postulaty SWT oraz mieszkańców, m.in. prośbę o obniżenie ceny wody oraz za ścieki do 30%, a także o modernizację sieci wodociągowej w rejonie Centrum Trzebini, która została wykonana w latach 60. XX w.

Poniżej pismo z prośbą o “poważne potraktowanie wniosków mieszkańców i SWT”, podpisane przez Przewodniczącego Stowarzyszenia, Tadeusza Adamczaka.

Pismo do ZMGK - ponowne wnioski po debacie wodnej


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/prospero/wspolnatrzebinia.pl/public_html/wp-content/themes/greenchilli/single.php on line 47