Koncert Nadziei w wykonaniu Janusza Saługi i Jana Budziaszka

W piątek 24 kwietnia o godz. 18:30 w kościele św. Apostołów Piotra i Pawła w Trzebini (ul. Luzara 1) odbędzie się Koncert Nadziei „Posłuchajmy we dwoje, bo nic byś nie zyskał…” w wykonaniu Janusza Saługi i Jana Budziaszka jako dziękczynienie za Świętego Jana Pawła II.

Jan Budziaszek. Polski perkusista. Od 1965 związany na stałe z zespołem Skaldowie. Od 1979 r. współpracuje z zespołem swingowym „Playing Family”. Następnie grał z Jarosławem Śmietaną w grupie Extra Ball, w Kwartecie Tomasza Stańki, współpracował z Marylą Rodowicz i grupą Pod Budą, oraz z New Life’m. i Januszem Saługą. Uczestniczył w wielu festiwalach muzycznych: Norymberga, Jazz Jambore, Bratysława, Berkeley, Reno. Szacuje się, że zagrał ponad 5000 koncertów. Nagrał 30 płyt, jest ponadto autorem wielu godzin muzyki na potrzeby teatru i telewizji. Jest świeckim rekolekcjonistą i autorem wielu książek.

Janusz Saługa. Utalentowany muzyk i artysta z Małopolski, autor i wykonawca wielu piosenek, wydanych między innymi na płytach – „Posłuchajmy we dwoje, bo nic byś nie zyskał”,„Gdzieś tam rzuceni”, „Ziemia: ludzkie marzenia i gwiazdy”.

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

KoncertNadziei_24.04.2015_plakat