Za nami drugi rok „Pchlego Targu” w Trzebini!

Ostatnią niedzielą października br. zakończyła się druga już edycja imprezy „Pchli Targ”, którą jako Stowarzyszenie Wspólna Trzebinia zorganizowaliśmy dla mieszkańców naszego miasta.

Cieszymy się coraz to większym zainteresowaniem nie tylko rodzimych mieszkańców, ale również Gości przybyłych do nas – w te ostatnie niedziele – z ościennych gmin i miast.

Były miesiące, gdy pogoda i warunki atmosferyczne były trudne, tym bardziej dziękujemy za Waszą obecność oraz miłe słowa uznania i podziękowania za zorganizowanie tego typu imprezy.

pchli_targ_lipiec2016 (1)

Dziękujemy Wszystkim, którzy przyjeżdżali jako Wystawcy i jako Oglądający lub Kupujący. Wasze zainteresowanie motywuje nas do pracy i organizacji kolejnych przedsięwzięć!

Na ziemi chrzanowskiej byliśmy pierwszą gminą, która zorganizowała tego typu jarmark. Dziś tego typu bazar odbywa się także w Chrzanowie.

Dziękujemy i zapraszamy do Trzebini wiosną 2017 r. Szczegóły już niebawem! Pojawią się nowe plakaty, a także więcej banerów – również poza centrum miasta – informujących o naszym przedsięwzięciu.

Zarząd Stowarzyszenia Wspólna Trzebinia