Za nami triathlonowe zmagania…

„Triathlon to sport dla twardzieli…” – dosyć często powtarzano to hasło podczas II trzebińskiego Triathlonu, który odbył się w niedzielę 18 czerwca 2017 r. nad zalewem Chechło.

Blisko 200 zawodników i zawodniczek rywalizowało ze sobą w trzech dyscyplinach. Na samym początku musieli przepłynąć 400 metrów. Następnie w strefie zmian wsiedli na rowery, aby przejechać 10 km. Do mety dobiegli po pokonaniu dystansu trzech kilometrów.

Imprezę zorganizowało Stowarzyszenie Wspólna Trzebinia wraz z Trzebińskim Centrum Kultury oraz Urzędem Miasta w Trzebini.

Serdecznie dziękujemy Dyrektorowi oraz Pracownikom Trzebińskiego Centrum Kultury.

Słowa uznania i podziękowania kierujemy w stronę Urzędu Miasta w Trzebinia.

Dziękujemy Służbie Maltańskiej, Policji, Ochotniczej Straży Pożarnej, Pogotowiu Ratunkowemu oraz Pogotowiu Wodnemu za nieocenioną pomoc merytoryczną, wsparcie i koordynowanie wszelkich działań przy zorganizowaniu oraz bezpiecznym i sprawnym przebiegu drugiej edycji Triathlonu.

Wszystkim Wolontariuszom dziękujemy za obecność i pomoc!

Słowa podziękowań i uznania kierujemy także w stronę inicjatorów akcji charytatywnej na rzecz 2,5-letniego Mikołaja. Dziękujemy za ten gest solidarności i widoczną troskę o najmłodszych.

Fotografii i nagrań z tego sportowego wydarzenia jest naprawdę wiele. Zapraszamy na naszego Facebooka, gdzie systematycznie udostępniane są kolejne albumy ze zdjęciami.