Lista aktualizowana jest systematycznie – aktualizacja 05.05.2017, godz. 09:00. Lista wpłacających zostanie ostatecznie zaktualizowana w piątek w godz. południowych.

L.p.Imię, nazwiskoMiejscowośćNazwa pojazduOpłata
1.Roman DuplakChrzanówYamaha Drag Star 650NIE
2.Bogusław BartelChrzanówHarley Davidson SoftailNIE
3.Monika LatkoChrzanówHARLEY DAVIDSON SOFTAILNIE
4.Dariusz BaranTrzebiniahonda shadow vt500NIE
5.Leszek ĆwikłaKrzeszowicehonda rebelTAK
6.Andrzej StachKrzeszowiceYamaha – Drag StarTAK
7.Kuba MajewskiTrzebiniaHarleyNIE
8. Andrzej Lasot Trzebinia Honda 500NIE
9. Pacolarive Chrzanów Kawasaki z1000sxNIE
10. Adam Solarski Jaworzno Yamaha Drag Star 650NIE
11. Leszek Malinowski Trzebinia Kawasaki vn900TAK
12. Alicja i Janusz Smółka Młoszowa BMW R1200 GSTAK
13. Kazimierz Brzeziński Ostrężnica Honda shadow 750TAK
14. Dariusz MulkaBukowno URAL M-61TAK
15. Alina MulkaBukowno DNIEPRTAK
16. Eryk KnotBukowno M-72TAK
17. Piotr BobakJaworzno URALTAK
18. Jakub DrzewieckiSławków K-750TAK
19. Wojciech MarkiewiczSławków JUNAKTAK
20. Krzysztof PowagaBukowno JUNAKTAK
21. Dariusz DąbekBukowno BMW R71TAK
22. Stanisław HazyBukowno HONDA GOLDWINGTAK
23. Grzegorz Latała Trzebinia Victory V92TCNIE
24. Jacek Baran Trzebinia HONDA VALKYRIE F6C 1500NIE
25. Sławomir Gromadzik Trzebiniavirago535 2GV yamahaTAK
26.Stanisław Makolądra KatowiceYanaha Drag 650NIE
27.Agnieszka Król TrzebiniaVictory V92TC 1500NIE
28.Wacław Rojek TrzebiniaRomet Z 175TAK
29.Krzysztof Łukasik TrzebiniaSuzuki Intruder LC125NIE
30.Mateusz Mazgaj BalinSuzuki Bandit
31.Lucjan Mazgaj BalinYamaha MT 125TAK
32.Paweł Gędłek TrzebiniaSuzuki V-StromTAK
33.Robert Banaszak TrzebiniaYamaha r-1TAK
34.Piotr Manik TrzebiniaKawasaki VN800 ClassicTAK
35.Marek Lizończyk TrzebiniaHonda cbr 500TAK
36.Krzysiek Smalarz TrzebiniaYamahaTAK
37.Michał Odrzywolski KrzeszowiceSuzuki gsx f 750NIE
38.Tadeusz Brzeziak Ruda ŚląskaSuzuki XF650 FreewindNIE
39.Jerzy Czernecki Chrzanówv star 1100NIE
40.Jerzy Czernecki Chrzanówv star 1100NIE
41.Tomasz Jakubowski Kraków ŁuczyceYamaha Drag Star 650NIE
42.Łukasz Sikora MyślachowiceKawasaki ZR7SNIE
43.Piotr Iciek TrzebiniaZipp NekenNIE
44.Mieczysław Zięba KrakówHonda Gold Wing 1800NIE
45.Robert Grodecki KrakówSuzuki Intruder 1800NIE
46.Paweł Rejdych MyślachowiceYamaha 650NIE
47.Andrzej Szczurek Nowa GóraHonda 1200NIE
48.Wojciech M. TrzebiniaSuzuki gaxr 750NIE
49.Rafał Górecki TrzebiniaSUZUKI GSXR 1000NIE
50.Wojciech Paliwoda WygiełzówSuzuki Sv 650NIE
51.Bartek Widawski LibiążYamaha XV1600NIE
52.Wioletta Widawska LibiążYamaha XV1600NIE
53.Marek Babiuch CzubrowiceKawasaki VN 750NIE
54.Marcin Smółka Wola FilipowskaKawasaki GPZNIE
55.Andrzej Jędrzejczyk ChrzanówHonda Varadero 125NIE
56.Przemysław Drzewniak Nawojowa GóraYamaha mt 07NIE
57.Tomasz Łękas RząskaYamaha fz6NIE