Pismo do Burmistrza z prośbą o zwolnienie z opłat za wynajem sali na prelekcję


Warning: Use of undefined constant gad_content_tag_filter_replace - assumed 'gad_content_tag_filter_replace' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/prospero/wspolnatrzebinia.pl/public_html/wp-content/plugins/web-ninja-google-analytics/webninja_ga.php on line 1813

Stowarzyszenie Wspólna Trzebinia planuje zorganizować dla Mieszkańców oraz uczniów szkół z rejonu trzebińskiego spotkanie i prelekcję połączoną z wystawą przybliżającą tematykę wyzwolenia Trzebini spod okupacji hitlerowskiej w 1945 r. Spotkanie zaplanowane jest na piątek 23 stycznia 2015 r. o godz. 11:00 (dla uczniów) i o godz. 17:00 (dla wszystkich zainteresowanych) w Dworze Zieleniewskich. Prelegentami będą: dr Jolanta Piskorz, dr Marta Zając oraz Pan Andrzej Kostka.

W/w inicjatywa kierowane jest z myślą przede wszystkim o młodym pokoleniu, chcąc przybliżyć im zarówno historię najnowszą swojego regionu, jak i rozbudzić w nich zainteresowanie przeszłością. Cel tej prelekcji i wystawy jest jak najbardziej edukacyjny, a nie komercyjny, dlatego zwróciliśmy się z prośbą o zwolnienie z opłat za wynajem sali w Dworze Zieleniewskich w Trzebini, w którym planujemy zorganizować spotkania.

Ponadto zwróciliśmy się z prośbą o nagranie styczniowego spotkania celem publikacji na stronie internetowej Stowarzyszenia Wspólna Trzebinia, pozwalające na odbiór treści szerszemu gronu zainteresowanych, także spoza naszego miasta.

Pełna treść pisma:

pismo o zwolnienie z oplat 2015


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/prospero/wspolnatrzebinia.pl/public_html/wp-content/themes/greenchilli/single.php on line 47