Warning: The magic method Visual_Form_Builder::__wakeup() must have public visibility in /home/klient.dhosting.pl/prospero/wspolnatrzebinia.pl/public_html/wp-content/plugins/visual-form-builder/visual-form-builder.php on line 68

Warning: The magic method Visual_Form_Builder_Form_Display::__wakeup() must have public visibility in /home/klient.dhosting.pl/prospero/wspolnatrzebinia.pl/public_html/wp-content/plugins/visual-form-builder/public/class-form-display.php on line 35
Pismo ws. natężenia ruchu na ul. Piłsudskiego w Trzebini - WSPÓLNA TRZEBINIA

Pismo ws. natężenia ruchu na ul. Piłsudskiego w Trzebini

Stowarzyszenie Wspólna Trzebinia wnioskuje o przeanalizowanie sytuacji drogowej na drodze wojewódzkiej nr 791 w kierunku Olkusza w obrębie ul. Piłsudskiego w Trzebini.

W związku z oczekiwaniami Mieszkańców zwracamy się z prośbą o ustawienie na tejże drodze znaków ograniczających prędkość bądź fotoradaru. Mieszkańcy ul. Piłsudskiego skarżą się na duże natężenie ruchu, nadmierny hałas oraz prędkość samochodów, stanowiącą niebezpieczeństwo dla pieszych i innych uczestników ruchu drogowego. Kierowcy, prowadzący pojazd z nadmierną prędkością, głownie od strony Myślachowic, stanowią zagrożenie zdrowia bądź życia, ale również powodują znaczny hałas, który uniemożliwia Mieszkańcom odpoczynek w swoich domach zlokalizowanych przy ul. Piłsudskiego w Trzebini.

Pełna treść pisma, którą przesłaliśmy drogą pocztową do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, Zarządu Dróg Wojewódzkich w Krakowie oraz Powiatowego Zarządu Dróg w Chrzanowie.

Pismo ws. natężenia ruchu na ul. Piłsudskiego w Trzebini