Pismo z prośbą o udostępnienie nagrań z sesji Rady Miasta


Warning: Use of undefined constant gad_content_tag_filter_replace - assumed 'gad_content_tag_filter_replace' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/prospero/wspolnatrzebinia.pl/public_html/wp-content/plugins/web-ninja-google-analytics/webninja_ga.php on line 1813

Na początku stycznia 2014 r. Tadeusz Adamczak wystosował pismo do Urzędu Miasta z prośbą o udostępnienie nagrań z sesji Rady Miasta na płytach DVD.  Prośba dotyczyła nagrań z posiedzeń, które odbyły się od czerwca 2013 r. do końca ub. roku.

Pan Tadeusz Adamczak zdecydował się poprosić o udostępnienie tych nagrań. Zgodnie z obietnicą Burmistrza Stanisława Szczurka każdy mieszkaniec, który złoży podanie na piśmie i zostawi puste nośniki, ma prawo otrzymać zapis z tychże sesji Rady Miasta.

Nagrania, o które wnioskowało Stowarzyszenie, są już dostępne w Internecie na naszej stronie internetowej. Dostępne są tutaj oraz na kanale Stowarzyszenia na YouTube.

prosba-o-udostepnienie-nagran


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/prospero/wspolnatrzebinia.pl/public_html/wp-content/themes/greenchilli/single.php on line 47