Planu miasta w Rynku na razie nie będzie…


Warning: Use of undefined constant gad_content_tag_filter_replace - assumed 'gad_content_tag_filter_replace' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/prospero/wspolnatrzebinia.pl/public_html/wp-content/plugins/web-ninja-google-analytics/webninja_ga.php on line 1813

Uzyskaliśmy odpowiedź z Wydziału Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Urzędu Miasta w Trzebini na nasz wniosek, aby w centrum miasta można było zagrać w szachy oraz by plan miasta był usytuowany w obrębie przestrzeni płyty Rynku.

Urząd informuje, że do końca czerwca 2017 r. (wtedy mija okres obowiązującej ciągłości projektu Rewitalizacja Miasta w Trzebini – etap I) nie jest możliwe dokonywanie żadnych zmian w projekcie poprzez doposażenie płyty Rynku w dodatkowe elementy małej architektury.

Magistrat powołuje się także na brak zarezerwowanych środków w planie budżetu na rok 2017 na opracowanie projektu oraz zakup stolików do gry w szachy lub chińczyka) oraz tablicy planu miasta.

Ponowimy przedmiotowy wniosek do Urzędu w połowie nachodzącego roku.

odpowiedz_urzad_mala_architektura-rynek


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/prospero/wspolnatrzebinia.pl/public_html/wp-content/themes/greenchilli/single.php on line 47