Podziękowanie: Triathlon w Trzebini

Podziękowanie: I Triathlon w Trzebini

W imieniu organizatora: Trzebińskiego Centrum Kultury w Trzebini oraz współorganizatorów: Stowarzyszenia Wspólna Trzebinia i Stowarzyszeniu na rzecz rozwoju Trzebini i Regionu pragnę serdecznie podziękować Wszystkim, dzięki którym mogliśmy zrealizować i zorganizować I Triathlon w Trzebini, który odbył się w niedzielę 19 czerwca 2016 roku nad zalewem „Chechło”.

Dziękujemy sponsorom, a szczególnie ORLEN Południe za ogromne wsparcie naszej inicjatywy. Firmie 3W Studio Projektowe z Chrzanowa za pomoc przy organizacji Triathlonu. Wsparcia udzieliło również Województwo Małopolskie, za co dziękuję!

Patronom medialnym, tj. Tygodnikowi Ziemi Chrzanowskiej „Przełom” oraz portalowi Chrzanowski24.pl – za promocję imprezy.

Dziękuję władzom samorządowym Trzebini za przychylność oraz wszystkim instytucjom, które swoim zaangażowaniem doprowadziły do pierwszych rozgrywek triathlonowych na terenie naszego powiatu.

Dziękuję wolontariuszom za pomoc podczas Triathlonu!

Dziękuję Osobom, które od początku wspierały moje działania w kierunku zorganizowania Triathlonu, a szczególnie Osobom: Łączka Agnieszka, Łączka Robert, Dul Szczepan, Grabowski Zbigniew, Kryjomski Jerzy, Maliszczak Daniel, Hajduk Bartłomiej, Hajduk Wojciech i innym.

Dziękujemy zawodniczkom i zawodnikom za uczestnictwo, sportową rywalizację i ogromne emocje podczas zawodów. Dziękuję, że zaufaliście Organizatorom i liczę, że spotkamy się podczas kolejnej przyszłorocznej edycji Triathlonu.

Zapoznaj się z wynikami Triathlonu w Trzebini.

Zachęcam do oglądania zdjęć (kliknij w obrazek poniżej).

triathlon-trzebinia

Tadeusz Adamczak

Inicjator i koordynator Triathlonu w Trzebini

Przewodniczący Stowarzyszenia Wspólna Trzebinia

Za wszystkie kwestie organizacyjne, które do końca nie spodobały się uczestnikom, przepraszam. Dołożę wszelkich starań, aby kolejne edycje były równie emocjonujące!