Sondy na naszej stronie. Podsumowanie.

Kilka tygodni temu na stronie internetowej Stowarzyszenia Wspólna Trzebinia oddaliśmy w ręce internautów kilka sond podejmujących aktualną tematykę i bieżącą sytuację w naszej gminie. Wyniki uzyskane dzięki temu narzędziu pozwalają Członkom Stowarzyszenia jeszcze lepiej odkrywać oczekiwania Mieszkańców i ich opinie na wydarzenia i decyzje podejmowane przez aktualnie rządzących.

Pod koniec kwietnia br. – w związku z decyzją o zaprzestaniu świadczenia 24-godzinnej opieki medycznej w gminie – zapytaliśmy Mieszkańców, co sądzą o tej sytuacji. Nie zdziwiły nas odpowiedzi, gdy na wszystkich odpowiadających, aż 88% respondentów było zdania, że w Trzebini brakuje tej formy medycznej opieki.

Następnie zapytaliśmy, czy obietnice Burmistrza dot. uruchomienia kopalni w Trzebini można traktować jak wiążącą obietnicę czy to tylko element przedwczesnej kampanii wyborczej. Wyniki pokazały, że duża grupa respondentów uważa tego typu obietnice jako budowanie dobrego wizerunku przed listopadowymi wyborami samorządowymi.

Kolejne pytania dotyczyły m.in. częstotliwości policyjnych pieszych patroli, decyzji Burmistrza o przeznaczeniu ok. 50 tys. zł na ukwiecenie ronda przy ul. Kościuszki (obok „Lidla”) czy ilości ścieżek rowerowych w gminie.

Poniżej prezentujemy wyniki z przeprowadzonych sond..

Dziękujemy Internautom za udział, udzielanie odpowiedzi i sygnalizowanie Stowarzyszeniu w ten sposób własnego zdania czy sprzeciwu odnośnie decyzji władz naszego miasta. Przypomnijmy, że sondy pojawiają się losowo na stronie Stowarzyszenia i z czasem pojawią się kolejne. Ponadto zachęcamy do zgłaszania nam problemów i pilnych spraw za pomocą formularza kontaktowego „Wyślij zgłoszenie”. Dziękujemy, że jesteście z nami!