Spotkanie lokalnych działaczy “Solidarności” już 2 września w Trzebini!


Warning: Use of undefined constant gad_content_tag_filter_replace - assumed 'gad_content_tag_filter_replace' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/prospero/wspolnatrzebinia.pl/public_html/wp-content/plugins/web-ninja-google-analytics/webninja_ga.php on line 1813

Stowarzyszenie Wspólna Trzebinia we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Trzebini oraz Muzeum im. Mazarakich w Chrzanowie zaprasza na spotkanie lokalnych działaczy “Solidarności” z okazji 35-ciolecia “Solidarności”, które odbędzie się w środę 2 września 2015 r. o godz. 17 w Dworze Zieleniewskich.

W bieżącym roku mija 35. rocznica powstania NSZZ „Solidarność”. Jest to kolejna okazja do refleksji nad fenomenem wielomilionowego związku zawodowego, który w istotny sposób odmienił rzeczywistość PRL lat osiemdziesiątych, silnie przyczyniając się do zwycięstwa demokracji i odzyskania przez Polskę suwerenności.

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z lokalnymi działaczami z okazji 35-ciolecia „Solidarności”, które odbędzie się pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Trzebini, pana Adama Adamczyka. Po spotkaniu – możliwość zwiedzania okolicznościowej wystawy.

Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny!

ZlotSolidarnosci-plakat-po-zmianach

Przewidziane jest również spotkanie z młodzieżą szkolną w drugim tygodniu września.

solidarnosc_spotkanie dla mlodziezy


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/prospero/wspolnatrzebinia.pl/public_html/wp-content/themes/greenchilli/single.php on line 47