Triathlon: potrzebni wolontariusze!

Stowarzyszenie Wspólna Trzebinia poszukuje chętnych osób do pomocy – wolontariuszy, którzy poświęcą swój czas dla zapewnienia profesjonalnej obsługi triathlonu: w strefie zmian, przy zapisach, przy wydawaniu pakietu startowego startujących, przy wręczaniu nagród itd.

Jeśli lubisz brać udział w ciekawych wydarzeniach sportowych, cieszą Cię emocje sportowe na najwyższym poziomie, dobrze czujesz się w organizacji, a zwłaszcza – cenisz sobie doskonałą zabawę i atmosferę – dołącz do nas. Zostań wolontariuszem pierwszej edycji I Triathlon Trzebinia i wykreuj z nami  tego rodzaju wydarzenie na ziemi chrzanowskiej.

Nie pozwolimy odejść ci z pustymi rękami – dla każdego wolontariusza przygotujemy pakiet, który – mamy nadzieję – umili wspólną pracę i zapisze się w pamięci jako wyjątkowe spotkanie ze sportem. Bez względu na to, w jakiej dziedzinie czujesz się mocny i czy byłeś już wolontariuszem – wszystkiego cię nauczymy.

Dostaniesz od nas:

  • Pamiątkową koszulkę I Triathlon Trzebinia
  • Wyżywienie oraz napoje w trakcie trwania imprezy
  • Szkolenie przed zawodami dotyczące obsługi imprezy i wszelkich kwestii związanych z obowiązkami wolontariusza
  • Zaświadczenie wydane przez Organizatora I Triathlon Trzebinia poświadczające udział w  jako wolontariusz (wykaz obowiązków, opinia).

Zapraszamy – dołącz do ciekawych ludzi i zostań członkiem naszej drużyny I Triathlon Trzebinia. Szczegóły do omówienia z pomysłodawcą i koordynatorem zawodów Tadeuszem Adamczakiem (nr tel. 784-088-932).

Informujemy również, że przed głównym startem Triathlonu odbędą się zawody biegowe z przeszkodami dla dzieci w wieku od 3-10 lat. Już dziś zapraszamy przedszkolaki i uczniów klas I-IV szkół podstawowych, bo dla uczestników przewidziano medale!