Wniosek do Burmistrza o zwolnienie z opłat za wynajem sali w Dworze Zieleniewskich na wrześniowe spotkanie ws. spalarni odpadów

Stowarzyszenie Wspólna Trzebinia w drugiej dekadzie września br. planuje zorganizować dla Mieszkańców drugie spotkanie dotyczące planowanej budowy wytwórni gazu syntezowego w naszym powiecie.

Inicjatywa to przede wszystkim chęć poinformowania Wszystkich Mieszkańców o inwestycji, która docelowo powstanie w ich najbliższym sąsiedztwie. Niewiedza o inwestycji oraz wiele wątpliwości, zarówno Mieszkańców os. Trzebionka i os. Wodna, jak i innych osiedli naszego miasta jest wystarczającą motywacją do podejmowania starań o spotkanie z Inwestorem i z władzami samorządowymi powiatu – podkreśla Tadeusz Adamczak, Przewodniczący Stowarzyszenia.

Zwróciliśmy się do Pana Burmistrza z prośbą o zwolnienie z opłat za wynajem sali w Dworze Zieleniewskich w Trzebini lub w Domu Kultury „Sokół” w Trzebini. To w jednym z podanych miejsc pragniemy zorganizować spotkanie dla Wszystkich Mieszkańców Gminy Trzebinia. Termin spotkania to druga dekada września br. (dokładny termin i godzina zostanie podana, gdy Inwestor PKN Orlen przekaże informację o skonkretyzowanym już terminie).

Poniżej pełna treść pisma.

Wniosek o zwolnienie z opłat za wynajem