Zaproszenie do udziału w drugim spotkaniu ws. budowy wytwórni gazu syntezowego

Stowarzyszenie Wspólna Trzebinia zaprasza na drugie spotkanie z przedstawicielem Spółki PKN Orlen EKO i z Mieszkańcami nt. planowanej budowy wytwórni gazu syntezowego przez Spółkę ORLEN Eko sp. z o.o. na terenie naszego powiatu, które odbędzie w poniedziałek 15 września o godz. 17:30 w Dworze Zieleniewskich w Trzebini.

Przypominamy, że o inwestycji dowiedzieliśmy się z lokalnej prasy. Mając niewiele informacji o planowanych działaniach, postanowiliśmy zorganizować spotkanie informacyjne dla Mieszkańców Trzebini, mające przybliżyć nam wszystkim założenia projektu. Spotkanie odbyło się we wtorek 12 sierpnia br. Ze względu na nieobecność przedstawicieli Inwestora wiele pytań zostało bez odpowiedzi, a wątpliwości i obawy w dalszym ciągu nurtują Mieszkańców.

W związku z tym zaprosiliśmy przedstawiciela Spółki z Płocka do udziału w spotkaniu, które odbędzie się w poniedziałek 15 września br. o godz. 17:30 w Dworze Zieleniewskich w Trzebini przy ul. Piłsudskiego 47a. Do udziału w spotkaniu zaprosiliśmy przedstawicieli władz samorządowych Miasta i Gminy Trzebinia i Chrzanów oraz prasę lokalną.

Pytania do Inwestora oraz do Władz można przesyłać: stowarzyszenie@wspolnatrzebinia.pl lub ta53@onet.eu.

Zaproszenie do Władz i organizacji oraz do lokalnej prasy poniżej.

Spotkanie z PKN Orlen EKO 15.09.2014